هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

قوانین و مقررات

.

مشتری عزیز و گرامی , لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی سیتی موند به دقت ملاحظه فرمایید.


ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی سیتی موند و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین 

فروشگاه اینترنتی سیتی موند از سوی کاربر است.


لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی سیتی موند منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی سیتی موند تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا همان کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی سیتی موند اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی سیتی موند استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی سیتی موند ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی سیتی موند به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و موارد مورد نیاز مشتری ، امکان دارد فروشگاه اینترنتی سیتی موند برای اعضای وب سایت، ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی سیتی موند را در پروفایل خود لغو کنند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری از روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته می باشد به استثنای تعطیلات عمومی در ایران. کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی سیتی موند به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز ، امکان ثبت سفارش را می‌‏دهد ولیکن از ساعت 9 صبح تا 14 بعدازظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات می باشد.

.

telegram-citymond.com instagram-citymond.com


تازه‎‌ترين مطالب