هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

*** پیشنهاد ویژه به مشتريان‌مان ***

.

5000-Citymond.com

 .

حال که مشتری ما شده اید ، فروشگاه را به دیگران معرفی کنید و از قیمتهای واقعی تخفیف بگیرید

.

حال که عضو سایت و مشتری فروشگاه اینترنتی سیتی موند شده اید، میتوانید با معرفی فروشگاه به اقوام، دوستان، آشنایان و دیگران ،از تخفیفات خاص ما برخوردار شوید.

مراحل کار که بسیار ساده است :

ابتدا در سایت عضو شوید، پس از عضویت در سایت، فروشگاه اینترنتی سیتی موند را به دوستانتان معرفی کنید، حال ایمیلی که خودتان ثبت نام کرده اید را به شخص مورد نظرتان بدهید تا هنگام ثبت نام و یا موقع خرید که بایستی اطلاعات محل ارسال کالا و ... را در سایت ثبت کند، ایمیل شما را نیز در پایین صفحه ثبت نام بعنوان معرف وارد کند، در اینجا نام شما بعنوان شخص معرف در سایت ثبت میشود . با انجام اینکار عضو شده جدید در صفحه کاربری خودش یک بن تخفیف 5000 تومان(برای خریدهای بالای 30 هزار تومان) دریافت میکند که در اولین خرید میتواند از آن بن تخفیف استفاده نماید. جالب است بدانید که معرف شده های شما به همین طریق میتوانند از قیمتهای واقعی فروشگاه اینترنتی سیتی موند، تخفیف های زیادی بگیرد بطوریکه از محل تخفیفات، حتی میتوانند کالای رایگان دریافت کنند که البته این شامل حال شما نیز میشود.

پس از اینکه ثبت نام شخص انجام شد و خرید انجام داد، شما نیز صاحب 5000 تومان بن تخفیف از فروشگاه اینترنتی سیتی موند میشوید که میتوانید تا یکسال از آن برای خریدهای بعدی خودتان استفاده نمایید. ضمنا هر مشتری که از طرف شما معرفی شده باشد و خريدي انجام دهد، توسط ايميل به شما اصلاع رسانی میشود. همچنین شما میتوانید در هر لحظه اطلاعات کامل معرفی شده های خودتان و خریدهای انجام شده توسط آنها را در صفحه کاربریتان در سایت با جزییات کامل ملاحضه نمایید.

جذابتر و ساده تر:

*** روش راحتتری نیز وجود دارد که میتوانید با مراجعه به صفحه کاری خودتان در سایت، در قسمت برنامه ارجاعی و در بخش معرفی دوستان من، اسم و ایمیل تمام افراد مورد نظرتان را وارد کرده و با یک کلیک و بدون هیچ هزینه ای به تمام آنها ایمیل بزنید و پس از آن از دوستانتان بخواهید که ایمیل خود را بررسی کنند و عضو سایت شوند و از مزایای فروشگاه اینترنتی سیتی موند بهره مند گردند.

.

! در صورت هر گونه سوال از طریق صفحه تماس با ما ، ایمیل به سایت(support@citymond.com) و یا از طریق تماس تلفنی میتوانید بپرسید.

.

توجه :

محصولاتی که تخفیف خورده اند و یا فروش ویژه دارند شامل این طرح نمیشوند.

 

با تشکر از شما - فروشگاه اینترنتی سیتی موند

عضویت در سایت

.

download-citymond.com

 


تازه‎‌ترين مطالب