هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

روشهای ارسال

post-pishtaz-citymond.com.png

پست پیشتاز:

ارسال با پست پیشتاز ، کالای مورد نظر شما بین ۲ تا 5 روز کاری (بستگی به مسافت دارد) بعد از ثبت سفارش از سوی شما بدست شما خواهد رسید و شما کل مبلغ کالا و هزینه ارسال آن را به مامور پست خواهید پرداخت بارگیری محموله ها از فروشگاه اینترنتی سیتی موند معمولا پیش از ظهر صورت می گیرد. چنانچه شما سفارش خود را بعد از زمان بارگیری ثبت نمایید، محموله شما پیش از ظهر روز غیرتعطیل بعدی بارگیری می شود و تحویل اداره پست می گردد.

 

post-pishtaz-citymond.com.png

پست سفارشی :

ارسال با پست سفارشی ، کالای مورد نظر شما بین ۵  تا 8 روز کاری (بستگی به مسافت دارد) بعد از ثبت سفارش از سوی شما بدست شما خواهد رسید و شما کل مبلغ کالا و هزینه ارسال آن را به مامور پست خواهید پرداخت بارگیری محموله ها از فروشگاه اینترنتی سیتی موند معمولا پیش از ظهر صورت می گیرد. چنانچه شما سفارش خود را بعد از زمان بارگیری ثبت نمایید، محموله شما پیش از ظهر روز غیرتعطیل بعدی بارگیری می شود و تحویل اداره پست می گردد.

 

پيک-فروشگاه-citymond.com.png

پیک فروشگاه :

این نوع ارسال مخصوص عزیزان مشهدی می باشد. در این روش با انتخاب نوع حمل در صفحه تکمیل خرید، در زمان بین 1 تا 2 روز کاری بعد از ثبت سفارش از سوی شما بدست شما خواهد رسید و شما کل مبلغ کالا و هزینه ارسال آن را به پیک موتوری خواهید پرداخت.

 .

فروشگاه اینترنتی سیتی موند

telegram-citymond.com instagram-citymond.com


تازه‎‌ترين مطالب